Naujienos

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA GVILDENS MAISTO ŠVAISTYMO NAMŲ ŪKIUOSE KLAUSIMUS
17
Lap

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje konferencijoje apie maisto švaistymo prevenciją namų ūkiuose

Lietuvos vartotojų institutas 2020 m. lapkričio 26 d. Vilniuje organizuoja nuotolinę tarptautinę konferenciją „Apie maisto atliekas namų ūkiuose rimtai“, į kurią kviečiame valstybės institucijų darbuotojus, verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovus, švietimo specialistus.

Konferencijoje Lietuvos ir užsienio ekspertai bei praktikai dalinsis įžvalgomis apie vartotojų elgesį ir pristatys įkvepiančių pavyzdžių, kaip didinti visuomenės sąmoningumą ir išvengti maisto švaistymo namų ūkiuose.

Konferencija vyks anglų kalba, naudojant „Zoom“ konferencijų įrankį.

Su konferencijos PROGRAMA galite susipažinti čia: http://www.vartotojai.lt/index.php?id=11808

Renginys nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti.  REGISTRACIJA vyks iki 2020 m. lapkričio 24 d. internetu: https://bit.ly/2IvjIDS. Registruotiems dalyviams bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda prisijungti prie konferencijos.

Konferencija organizuojama tarptautinių projektų  “Linkėjimai, maistas” ir   “NVO vs maisto atliekos namų ūkiuose: Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimo skatinimas”  kontekste, kuriuos iš dalies remia Europos Sąjunga, Šiaurės ministrų taryba bei  projektų partneriai.

Apie iniciatyvą “Linkėjimai, maistas”

Lietuvos vartotojų instituto suburta 7-ių šalių maisto tausojimo iniciatyvą “Linkėjimai, maistas” yra įgyvendinama Bulgarijoje, Kroatijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rumunijoje ir Kipre. Ja siekiama šviesti visuomenę maisto švaistymo mažinimo tema globaliame kontekste.

Apie iniciatyvą “NVO vs maisto atliekos namų ūkiuose: Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimo skatinimas”

Lietuvos vartotojų instituto inicijuota  bendradarbiavimo skatinimo platforma dalinsis patirtimi, generuos idėjas kaip nevyriausybinės organizacijos gali prisidėti prie maisto švaistymo mažinimo. Projektas įgyvendinamas Lietuvoje, Baltarusijoje ir Danijoje.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...